Van hozzáférése? | lépjen be
Váltás az akadálymentes honlapra  2021. május 17. | Ma Paszkál napja van.

Díjak

22
05
2020

Az iskola legmagasabb kitüntetése.

év

kitüntetett

foglalkozása

1978.

Katanics Sándor

volt igazgató

Bodor Tibor

színművész

1979.

Király István

SZMK-elnök

1981.

Horváth István

tanár

1983.

Pintér Gábor

diák

Ván Péter

diák

1985.

Péter Irén

tanár

1987.

Magyar Lajosné

tanár

Szilády Áron–(posztumusz díj)

lelkész

1988.

Danicskáné Szalay Zsófia

tanár

dr. Szabó Miklósné

tanár

dr. Makay László

igazgató-főorvos

1989.

Sallay Sándor

igazgató

1990.

dr. Láng Mátyás

tanár

Sütő József

tanár

Wirtz János

tanár

1994.

Jerémiás Béla

tanár

dr. Horváth Gábor

volt diák

Miklósa Erika

volt diák

Effinger Ferenc

igazgatóhelyettes

1995.

Horváth János

igazgatóhelyettes

Horváth Jánosné

tanár

dr. Borbényi Zita

volt diák

dr. Kiss Zoltán

volt diák

Tóth Zoltán

polgármester

dr. Várnai László

képviselő

Pintér András

igazgató

1996.

Vas Lajosné

tanár

dr. Kiss Lászlóné

tanár

1997.

Paczolay Gyuláné

tanár

1998.

Kószóné Kis Ildikó

SZMK-elnök

1999.

Mészáros Kálmánné

tanár

Veszelszkiné Huszárik Ildikó

igazgatóhelyettes

Veszelszki Ágnes

diák

Göncz Árpád

köztársasági elnök

2000.

Palásti Károly

tanár

Pestality Antal

tanár

2002.

dr. Mezei János

iskolaszék-elnök

Kiss László

tanár

Varga-Sabjánné Szabó Sarolta

tanár

2003.

Tóth Vivien

diák

2005.

Kovács Erika

tanár

Sallay Sándor (posztumusz díj)

volt igazgató

2006.

Vladár Éva

tanár

Paul Crowson

tanár

2007.

Modok Balázsné

tanár

2010.

Venczel József

tanár

Veszelszki Pál

tanár

Lunger Judit

gazdasági vezető

2011.

Katkó Andrea

tanár

2012.

Dr. Kellner M. Barnabásné

ápolási igazgató

2013.

Mongyi Marianna

szülő

2014.

Paprikáné Miklós-Illés Edit (posztumusz)

tanár

2015.

 

 

Dr. Bognár Zoltán

tanár

Bogáromi Dávid

diák

Tarné Mágori Rózsa

iskolaszéki elnök

2016.

 Tóthné Felföldi Zsuzsanna

SZMK-elnök

Rapcsák Csaba

igazgatóhelyettes

Rádi Kornélia

munkaközösség-vezető

Gálné Lakos Ildikóiskolatitkár
Juhász Adél

diák

Novotny Attila

edző

Zákányné Frei Erzsébet

tanár

Schiszler Péternészülő
2020.Andrási Szabolcstanár
Bozókiné Tóth-Baranyi AndreaSZK-elnök
Gudmon Olivér Luciándiák

22
05
2020

Az iskolaszék díja a tehetségek elismerésére.

év

kitüntetett

1996.

Kádár Anett

Koltai Éva

Annus Norbert

1997.

Szomora Zsolt

Juhász Edina

Czombos Gábor

1998.

Deák Zoltán

Molnár Eszter

Veszelszki Ágnes

Steimetz Judit

Engi Csaba

1999.

Baunoch Magdolna

Erdélyi Róbert

Korsós Ágnes

2000.

Poór Csaba

Papp Orsolya

2001.

Szlovák Tamás

Kunszeri Anna

Soós Péter

Baksa Nikolett

Engi Csaba

Valler Ferenc

2002.

Bús Katalin

Hanga Darinka

Varga Ádám

2003.

Wágner Adrienn

Soós Gábor

2004.

Gál Norbert

Kuluncsich Eszter

Kovács Anita

Juhász László

Weimert Mónika

Illés Éva

Hurton Zsuzsa

2005.

Paprika Dóra

Illés Éva

Mester Noémi

Tar Tamás

2006.

Csontos Tímea

Podobni Katalin

Gubik Imre

Pandur Krisztina

Fejes Csaba

2007.

Tokodi Zsófia

Bakó István

Horváth Lilla

Szikora Melinda

2008.

Gottschall Eszter

Bajsz Máté

Tönges Anna Júlia

Fejes Csaba

Farkas Anikó

2009.

Szilágyi Tamás

Fogl Amanda

Szarka Adrienn

Tóth Sarolta

Kovács Zsófia

Petróczky Henrietta

2010.

Fazekas Nóra

Csomor Tibor Áron

Zsigmond Olivér

Babenyecz Csilla

Tasnádi Ádám

Tóth B. Tamara

Váradi Krisztina

2011.

Zsigmond Olivér

Bodor Zsófia

Símity Milán

Szőke Anna

2012.

Bogáromi Dávid

Czikkely Anna

Katona Liza

Madarász Lilla

Szőke Anna

Váradi Krisztina

2013.

Fődi Krisztina

Szűcs-Nagy Dorina

Kiss Szabolcs

Torma Gábor

Czikkely Anna

Fehérvári Csenge

2014.

Schindler Regina

Tóth Tamás

Bogáromi Dávid

Szabadi Beatrice

2015.

Bogáromi Dávid

Takács Emőke

Lázár Bence

Kovács Viktória

Sulyok Emma

2016.

Torma Bence

Rávai Bettina
Liliom Alexandra
Mátyus András
Ifkovics Zorán
Mátó Gergő
2017.Fodor Zsolt
Kovács Ágnes
Tóth Ákos
Tóth Mirtill
2019.Bátory Bianka Bori
Huszár Maxim
Nagyapáti Anna Panna
Sendula Fanni
Szűcs-Nagy Liza
Vilonya Martin
2020.Fejes Vince
Nagy Norbert
Patocskai Csongor
Rácz Hunor
Rajmond Réka
Szőnyi Borbála

15
01
2020

Az ember-természet-sport munkaközösség díja.

év

kitüntetett

2000.

Molnár Eszter

2001.

Varga Ádám

2002.

Gubik Gabriella

2004.

Sőrés Péter

2005.

Hurton Zsuzsa

2006.

Tar Tamás

2007.

Fejes Csaba

2008.

Diósi Beáta

2013.

Seres Bianka

2014.

Endre Klaudia

2015.

Endre Klaudia


15
01
2020

Díj a társadalomtudományban elért eredményekért.

Év

Kitüntetett

1997.

Veszelszki Ágnes

1998.

Híz Henriett

1999.

Poór Csaba

2000.

Jakus Zita

2001.

Tóth Vivien

2002.

Tóth Katalin

2003.

Kuluncsich Eszter

2004.

Csontos Tímea

2005.

Szabó Barbara

2006.

Tönges Anna Júlia

2007.

Mészáros Katalin

2008.

Mészáros Katalin

2009.

Krammer Szandra

2010.

Benke Tímea

2011.

Nehéz Nikoletta

2012.

Hunyadi Sándor

2013.

Gozdán Dóra

2014.

Kovács Viktória

2015.

Kovács Viktória

2016.

Kubus Kíra

2017.

Nagyapáti Anna Panna

2019Kovács Emma

15
01
2020

Év

Kitüntetett

2014.

Erdélyi Dávid

2015.

Szécsi Krisztián

2016.

Nagy Emese

2017.

Bárány Olivér
2019.László Bálint
2020.Gudmon Olivér Lucián

15
01
2020

A diákönkormányzat díja.

Év

Kitüntetett

2009.

Kovács Zsófia

2010.

Csomor Tibor Áron

2011.

Nánai Eszter

2012.

Plander Máté

2013.

Kiss Enikő

2014.

Erdélyi Dávid

2015.

Polgár Gabriella

2016.

Borbás Zoltán

2017.

Jagodics Bendegúz
2019.Szabó-Kocsis Dorottya
2020.Gudmon Olivér Lucián
Mucsi Vanda

15
01
2020

Díj az érettségi vizsgán legmagasabb százalékot elért diáknak.

év

kitüntetett

2008.

Péczka Tímea

2009.

Diósi Beáta

2010.

Balogh Anna

2011.

Vásári Zoltán

2012.

Tusori Tibor

2013.

Bogáromi Zoltán

2014.

Polgár Judit

2015.

Bogáromi Dávid

2016.

László Alexandra

2017.

Fodor Zsolt

2019.Vilonya Martin
2020.Szőnyi Borbála

15
01
2020

2016.Miklósi Mihály

15
01
2020

2017.Németh Zsófia
Szekeres Cintia
Gallina Csenge Réka
Gillányi Gréta
Daday Bence
Oláh Alex
Szenczi Alexa
Tóth Gréta
2019.Balog Helga
Burányi Dóra
Csontos Berta Lili
Faddi Stella
Hegedű Dénes Zsolt
Liptai Anna
Szőke Gréta
Tóth Enikő
Zentay Klaudia
2020.Rózsa Hédi
Sajdik Tamás
Szőnyi Borbála
Tóth Beatrix
Ágoston Tamás
Hegedűs Ildikó
Kudela Gréta
Miskei László
Nagy Norbert
Vecsernyés Erik
Pszota Eszter
Vankó Lotti

15
01
2020

Az 1994-ben alapított díj bibós tanárai

Év

Kitüntetett

1994.

Dr. Szabó Miklós

1995.

 Veszelszkiné Huszárik Ildikó

1996.

Dr. Bognár Zoltán 

1997.

Lajkó Róbert 

1998.

 Kiss László

1999.

 Kollarics Gábor

2000.

 Kollarics Gábor

2001.

 Palásti Károly

2002.

 Kollarics Gábor

2003.

 Kovács Erika

2004.

 Kovács Erika

2005.

 Palásti Károly

2006.

 Hegedűs Katalin

2007.

 Hegedűs Katalin

2008.

 Palásti Károly

2009.

 Lajkó Róbert

2010.

 Varga Csaba
2011.Hegedűs Katalin 
2012.Fogl Ágnes 
1013.Felnagy Krisztián 
2014. Katkó Andrea
2015. Kissné Kriszt Zsuzsanna
2016. Katkó Andrea
2017.Nagy László 
2018.Biró-Fodor Bernadett 


Akik háromszor kaptak:

(mindenki másra lehet szavazni idén is)

Kollarics Gábor
Palásti Károly
Hegedűs Katalin

Hol vagyok? Iskolánk / Díjak